3 produkty, które pozwolą zbudować ci sylwetkę, a zarazem są słodkie i smaczne!

8 wrz by Fit

3 produkty, które pozwolą zbudować ci sylwetkę, a zarazem są słodkie i smaczne!

Któż z nas nie kocha jeść słodkich rzeczy? Nie dość, że przeważnie są to dla nas smaki dzieciństwa, ponieważ właśnie wtedy jedliśmy dużo słodkiego, to w dodatku ten okres był dla nas beztroski. Budowanie sylwetki nie jest takie łatwe, jak mogłoby się to wydawać, bo niektórzy najpierw muszą zrzucić oponkę, którą wcześniej „wyhodowali”, ale też samo ćwiczenie wymaga dużej zaciętości i jest to swego rodzaju test charakteru. Pojawia się zatem pytanie, czy można łączyć budowę mięśni z jedzeniem słodkich produktów?. Dlaczego warto z nich korzystać? Aby się o tym przekonać, zachęcamy do zapoznania się z naszym tekstem, w którym zaprezentujemy 3 propozycje na szybkie i smaczne słodkie dania.

Batony proteinowe

Jeżeli chodzi o batony proteinowe, to można wyjść z prostszego założenia, że można je zakupić, ale jednak ich koszt jest niemały, bo w zależności od producenta, to trzeba zapłacić około 10 zł, natomiast stworzenie ich na własną rękę zajmie nam oczywiście więcej czasu, ale za to, w dłuższej perspektywie ekonomicznie znacząco wyjdziemy na plus.

Lody proteinowe

lody proteinowe

Przygotowanie lodów proteinowych nie jest takie trudne jak mogłoby się wydawać. Lody proteinowe pozwalają na budowę mięśni, a zarazem zaspokajanie głodu słodyczy, które nierzadko bywają zmorą sportowców, którzy wychodzą z założenia, że skoro sporo spalili kalorii, to mogą sporo w siebie wrzucić, co jest złudnym myśleniem. Można je również kupić np. na swiatsupli.pl.

Cukierki proteinowe

Nawet najwięksi producenci zdali sobie sprawę z tego, że muszą poszerzyć ofertę w taki sposób, aby sięgać po coraz to nowsze grupy, w tym też sportowców. Cukierki proteinowe oczywiście działają jak poprzednie produkty, które opisaliśmy wyżej, ale są przeto bardzo smaczne i pozwalają na budowę mięśni.

ByFit