Słodycze zero kalorii idealną przekąską na redukcji

4 kw. by Fit

Słodycze zero kalorii idealną przekąską na redukcji

Produkty bez kalorii to świetne rozwiązanie dla osób będących na redukcji i dbających o zgrabną sylwetkę. Szczególne miejsce w tej kategorii zajmują słodycze. Ich tradycyjne zamienniki często posiadają wysoką ilość kalorii, przez co staramy się z nich rezygnować. Zdarzają się jednak dni, gdy ochota na coś słodkiego jest ogromna. Słodycze zero kalorii pozwalają zaspokoić głód, a jednocześnie nie naruszają przyjętego dziennego limitu przyjmowanych kalorii!

Nie musisz z niczego rezygnować!

Diety często kojarzą się ze sztywnymi restrykcjami żywieniowymi. W rzeczywistości nie musisz z niczego rezygnować! Możesz skosztować słodkości bez obaw o swoją wymarzoną figurę. Te odpowiedniki słodyczy są równie kuszące i smaczne jak tradycyjne smakołyki! Słodycze zero kalorii pozwalają urozmaić swój codzienny sposób jedzenia, a jednocześnie nie musisz czuć winy za złamanie swoich założeń żywieniowych. 

Zero kalorii i zero cukru!

Słodycze zero kalorii pozwolą ci zaspokoić potrzeby smaku, a jednocześnie nie dostarczą organizmowi cukrów. Jest to świetny dodatek do codziennego jadłospisu pozwalający podkręcić smak niektórych dań oraz dostarczyć niesamowite doznania smakowe. Produkty bez kalorii pozwalają osiągnąć wymarzoną sylwetkę bez wyrzeczeń i drastycznych diet. Jednocześnie dział słodyczy jest bogaty w różnorodne smaki i rodzaje produktów. Będąc na redukcji, nadal możesz testować słodycze!

Znajdujące się w naszym dziale słodycze są słodzone:

  • alkoholami cukrowymi (poliolami);
  • sukralozą;
  • stewią;
  • erytrolem.

ByFit