Proteiny firmy Olimp

12 gru by Fit

Proteiny firmy Olimp

Jest wiele odżywek białkowych dla sportowców. Takie produkty posiada w swojej ofercie firma Olimp. Firma ta jest znana z suplementów bardzo wysokiej jakości, które polecane są osobom zajmującym się sportem w sposób profesjonalny. Jednym z takich preparatów godnych polecenia, jest Olimp whey protein complex 2270g.

Dlaczego ten produkt

Ten suplement zawiera kompozycję formuły białkowej zaprojektowaną przez firmę Olimp i wzbogaconą w aminokwasy rozgałęzione z grupy BCAA, oraz w inne substancje, mające wpływ na zwiększenie energii i siły organizmu a także lepszą regenerację.

Odżywka charakteryzuje się świetną przyswajalnością oraz ma wpływ na rozrost tkanki mięśniowej. Substancje w niej zawarte wpływają na transport aminokwasów do komórek mięśniowych, wzmacniają układ krążenia, nerwowy i odpornościowy.

Komu są dedykowane odżywki białkowe

Produkty tego typu powinni przyjmować sportowcy, którzy trenują sporty siłowe i wytrzymałościowe. Odżywki białkowe działają anaboliczne, przez co stymulują rozrost mięśni. Zaleca się spożycie do trzech porcji na dzień. Propozycja gramatury 2270g, jaka jest w ofercie preparatu Olimp whey protein complex, to dobre rozwiązanie ekonomiczne. Do wyboru jest kilka smaków.

Zachęcam do nabycia w https://swiatsupli.pl/odzywki-bialkowe/odzywka-bialkowa-olimp-whey-protein-complex-100-2270-g-folia

ByFit