12 lis by Fit

Praca na siłowni

Ciężka praca i wysiłek włożony na siłowni bardzo często procentuje. Kiedy nasze ciało wygląda schludnie i atrakcyjnie mamy dużo większe szanse na to, że znajdziemy atrakcyjnego partnera, a także zatrudnienie w wymarzonej firmie. Dlatego też każdego roku karnety na siłownię kupuje jeszcze więcej osób, które zmobilizowane przez znajomych bądź samych siebie postanawiają zmienić coś w swoim życiu. Gainery na masę to suplementy, dzięki którym może udać nam się w przypadku trzymania kilku zasad osiągnąć zamierzony sukces.

Gainery na masę

Gainer, który kupujemy najczęściej przed pierwszymi wizytami na siłowni i planowaniem dużych zmian w naszym wyglądzie to białko, węglowodany i inne dodatki, dzięki którym uda nam się zbudować masę w nieco szybszym tempie, niż wtedy gdy nie będziemy go używać. Gainery możemy kupić najczęściej w internecie i można tam znaleźć wiele ciekawych promocji. Często kiedy skusimy się na większe zakupy tego typu suplementów możemy otrzymać rabat na następne zakupy, co jest dla niektórych atrakcyjną ofertą.

Miesiące pracy

Warto wiedzieć o tym, że budowanie masy mięśniowej może zająć od kilku miesięcy do nawet kilku lat. Wiele zależy od tego jak poważnie podejdziemy do treningów i jakie mamy predyspozycję do tego, aby zbudować mięśnie. Oczywiście niektórzy już na starcie mają dużą przewagę dzięki genetyce i budowie ciała, ale nie warto oglądać się na innych i pracować tylko i wyłącznie na swój rachunek. Ciężka praca po pewnym czasie na pewno zaprocentuje i da zamierzone efekty.

ByFit